Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Робота з мішаними числами, дробова частина яких має різний знаменник, є досить складна, тож потребує додаткового часу та зусиль для засвоєння. Саме тому актуальними стають текстові задачки. Вони є досить цікавими, аби дитина, знову повертаючись до цієї теми, не знудилась, і разом з тим – досить складними, щоб приносити реальну користь для вивчення та закріплення означеної теми. На екрані перед дитиною на кожному етапі завдання міститься зображення такої задачки, яка супроводжується малюнками. Якщо здебільшого малюнки – просто візуальне супроводження вправ, які мають посилити цікавість дитини до завдання, то ці ілюстрації дійсно повʼязані сюжетно з текстом завдання, а виповнені вони у приємному стилі та досить якісно. Згідно з умовами задачки дитина має або додати, або відняти мішані числа, дробові компоненти яких мають різні знаменники. Важливо, що у задачці прямо не говорить, що саме дитина має зробити. Уважно прочитавши сюжет, учень мусить сам здогадатись, чи йде мова про додавання, чи то йде мова про віднімання. Після цього школяр вже опрацьовує надані в умовах задачки числа. Всі операції дитина виконує подумки, що робить додавання чи віднімання досить складним, однак, школяр вже знає правила виконання цієї дії: необхідно привести дробові компоненти мішаних чисел до спільного знаменника, помноживши їх на підходяще число. Наприклад, якщо знаменник одного дробу – четвірка, а другого – пʼятірка, то спільним знаменником є число «20», відповідно перший дріб (і чисельник, і знаменник) треба помножити на «5», а другий – на «4». І вже після цього необхідно виконувати додавання або віднімання з чисельниками. Приведення до спільного знаменника ніяк не впливає на цілу частину мішаного числа.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.7
Задачі на додавання і віднімання дробів з різними знаменниками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися