Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа дає змогу закріпити на практиці вміння визначати приблизний результат дії множення з багатоцифровими компонентами за допомогою формату математичних задач. Цей формат у даному випадку є корисним тому, що дозволяє розглянути цілком життєві ситуації, для вирішення яких точні числа не потрібні – достатньо й просто знайти, більшим чи меншим від певного числа є результат множення. На екрані перед дитиною міститься одна така задачка для кожного рівня завдання. Дитина має уважно прочитати її, аби зрозуміти, які саме числа доведеться перемножувати. Власне, загубитись не вдасться: чисел у завданні небагато, проте головне тут, аби учень зрозумів, як саме використовувати множення при вирішення тих чи інших ситуацій. Отже, дитина знаходить в умовах два множника і подумки виконує відповідну дію. Обчислювати до кінця і знаходити остаточний результат необхідності нема. Замість цього достатньо, аби учень зрозумів, чи добуток більший, чи менший від числа, вказаного внизу, під умовами задачі. Там є два варіанти, і дитина вибирає той, який вважає правильним, аби пройти на наступний етап завдання. Зробити це можна так само, як і при виконанні попередньої вправи. Необхідно перемножити цифри, які займають місця найбільших розрядів, аби хоча б орієнтовно розуміти, яким буде добуток. На інші числа теж треба звернути увагу, а саме переконатись у тому, чи їхнє множення вплинуть на цифру у найбільшому розряді, чи ні. Кожна задачка міститься біля себе кілька ілюстрацій, які сюжетно доповнюють текст та мають посилити цікавість дитини до виконання завдання. 

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.9
Задачі на приблизне значення множення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися