Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

За допомогою дробів можна дізнатись частину числа, причому дріб допомагає оперувати з числами, які є досить відмінними від первинного. Наприклад, дізнатись, скільки становить «дві третини» від пʼятисот тощо. Секрет тут у тому, що число, яким би воно не було, сприймається як щось одне-ціле, а дріб – це коли дещо ціле ділять на певну кількість рівних частин (знаменник), а потім деякі з цих частин забирають (чисельник). У ході виконання цього завдання дитина переконається, що це вміння є дійсно корисним. Крім того, дитина на практиці випробує себе у цьому та закріпить цей навик. На екрані перед школярем міститься задачка, що описує певний сюжет, ситуацію, випадок. Задачка супроводжується повʼязаними з нею ілюстраціями. У тексті розповідається про число обʼєктів, а також про те, як з ними повʼязаний дріб. Наприклад, число становить «одну третину» від загальної кількості, або ж навпаки – від числа треба дізнатись, скажімо, «одну четверту». В залежності від питання, встановлюються ті чи інші відносини між числами і виконуються різні дії. Наприклад, якщо ціле число становить частину великого числа, то ціле треба помножити на знаменник і поділити на чисельник. А якщо вказане число є цілим початковим, і від нього треба дізнатись частину через дріб, то треба його розділити на знаменник і помножити на чисельник. Під задачкою вказані варіанти відповіді. Коли дитина вибирає той, який вважає правильним, то проходить на наступний етап вправи до іншого сюжету на нових дробів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.16
Задачі на знаходження числа за його частиною
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися