Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Особливість математичних задачок, де фігурують звичайні дроби та мішані числа, в тому, що остання, друга дія, там може не називатись прямо. В принципі, в задачках не ставлять прямої мети перед учнем: слів на кшталт «відніми», «додай» тощо там не найдеться. Натомість називаються кількість першої групи предметів, тоді як про кількість обʼєктів у другій групі вказується через першу, наприклад, що у другому ящику більше, чи менше кокосів, ніж в першому на певну частину. Остання дія може узагальнюватись. Скажімо, треба дізнатись, скільки всього було кокосів. Тобто спочатку дитина дізнається другий доданок, а потім вже перший додає до другого. Всі дії школяр має виповнити подумки. Задачка лаконічна і зрозуміла – дитина легко здогадається, що саме від неї потрібно, якого алгоритму дій вона має дотримуватись, та у якій послідовності. Крім того, кожна задачка – це маленька історія, і вона доповнюється ще й якісними, деталізованими й яскравими картинками, котрі ілюструють те, про що у сюжеті задачки йде мова. Варіанти відповіді містяться під текстом. Кладіть завдання полягає у відсутності прикладу, котрий був би ілюстрацією до задачки. Тож школяр має досить детально вивчити кожен варіант відповіді, адже вони є єдиними для нього орієнтирами. На кожному етапі дитина працюватиме саме з дробовими числами, тож ця вправа – гарна нагода потренуватись у виповненні всіх потрібних дій при роботі з цими математичними величинами подумки. Хоча це здається досить складним процесом, насправді завдяки невеликим числам як у цілому, так і у дробовому компонентах при правильній послідовності та уважності знайти остаточну відповідь буде досить просто.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.9
Задачі з трьома і більше дробами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися