Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Рівняння цілком може бути числовим описом певної ситуації – у цьому школяр переконався, коли тільки знайомився із задачками по цій темі. Цього разу дитина продовжить опрацювання рівнянь у контексті своєрідного «перекладу» у текстову форму. Однак робитиме це дитина вже за іншим алгоритмом дій. На екрані перед учнем міститься зображення тексту задачки – нової для кожного наступного етапу завдання. Змінюється не лише сюжетне оформлення й описана ситуація, а й числа, про які йдеться в історії. Кожна задачка також супроводжується і набором своїх ілюстрацій. Ці малюнки доповнюють текст і повʼязані з ним сюжетно, виповнені вони у приємному стилі. Дитина читає умови задачки, які можна перевести у вид рівняння. Результат певних дій, описаних у сюжеті, є відомим. Дії теж вказані, як і більшість чисел, які там опрацьовуються. Невідомим є лише один компонент. Він і є «х» або «у». Під задачкою замість кількох варіантів на роль дробу задачки міститься його каркас. Там є всі дії, всі круглі дужки, всі символи – бракує лише чисел. Коли дитина вписує відповідні числа на свої місця, то підтверджує своє розуміння того, як перекласти задачку у формат звичайного дробу. Після цього й починається наступний етап. Звісно, у каркасі рівняння вже вказано невідомий компонент, то він служить певним орієнтиром при підборі місць для чисел. Для успішного вирішення задачки важливо просто уважно прочитати її умови, зрозумівши, як взаємоповʼязані числа у тексті. 

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.10
Записуємо рівняння
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися