Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Сюжетна основа завжди надає завданню більшої цікавості. По-перше, сюжетне оформлення малює цікаву історію, для якої математика – лише засіб прийняти в ній участь. По-друге, сюжетний компонент завжди має цікаве візуальне оформлення, а якісні, деталізовані та яскраві малюнки неодмінно посилюють мотивацію учня в успішному русі між етапами завдання. У ході виконання цієї вправи школяр буде допомагати чарівниці готувати зілля, підбираючи правильні інгредієнти до чародійної суміші. На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься зображення великого котла, в якому вже бурлить варево. Поряд – симпатична відьмочка або мудрий чарівник, які чекають на допомогу школяра. Навколо котла розкидано різні складники зілля – гриби та жабки, насіння й кажани. Біля кожного – своє число. Під малюнками міститься зображення прикладу з мішаними числами. Приклад може мати або дію додавання, або – віднімання. Учень має памʼятати: цілий компонент опрацьовується окремо від дробового. Дитина виконує потрібні обчислення, шукаючи суму або різницю. Коли школяр знайде результат, необхідно співзіставити його з кожним із чисел на інгредієнтах для чаклунського варева. Тобто учень має з одного боку і виконати додавання чи віднімання, і з іншого – виконати округлення. Коли дитина це робить, то знаходить потрібний складник для зілля і переміщує його у котел. Після цього починається новий етап вправи, де треба буде виконати аналогічний набір дій. При цьому знаменники у дробових компонентах мішаних чисел завжди є різними, і при цьому – досить великими, двоцифровими числами. Тож підібрати спільний знаменник буде не так просто. Крім того, мішане число, яке є результатом прикладу, для простішого округлення варто скоротити.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.13
Чарівне зілля
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися