Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли учень має справу з десятковими дробами, важливо правильно читати та сприймати їх. При роботі з дробами, які мають числа по обидві сторони від коми, учень називає два числа – окремо цілий компонент і окремо – дробовий. Цікаво, що під час роботи з дробом і виконання з ним різних математичних дій, кожен розряд отримує відносну самодостатність: окремо опрацьовуються десяті, соті, тисячні – але при цьому читається дріб як одне число. У ході виконання цього завдання дитина перевірятиме, чи правильно записали словами зображений числами десятковий дріб. На екрані перед школярем міститься зображення робочої зони, в якій знаходиться назва дробу. Поряд – персонаж, який урізноманітнює візуальний ряд завдання та робить його більш інтерактивним. Над цією композицією міститься формулювання завдання, де дріб називається вже числом. Мета учня полягає у тому, щоб визначити – чи правильно дріб записано словами, чи правильно названі всі розряди та те, які саме числа знаходяться у них. Перевірка вже готової роботи – водночас один із найбільш улюблених форматів завдань для учня, і разом із тим один з найефективніших способів закріплення отриманих раніше навичок. З одного боку дитина відчуває себе знавцем теми або навіть вчителем, перевіряючи вже готове завдання. З іншого – для того, щоб ефективно перевірити виконання вправи, треба досить добре розбиратись у темі. Отже спочатку дитина сама читає дріб, а вже потім порівнює власний варіант його назви з тим, що знаходиться у робочій зоні. Якщо є помилки, то вказувати на них не потрібно. Дитина має лише відповісти загалом, чи правильно названо дріб, чи ні. Коли школяр це зробить, то пройде на новий етап до аналогічного завдання з іншим десятковим дробом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.4
Читаємо десяткові дроби
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися