Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Фактично десятковий дріб – це просто особливий випадок звичайного дробу або мішаного числа, де у знаменнику є кругле число з одиницею в якості єдиної значущої цифри. Будь-який дріб, і десятковий не є винятком, є частиною цілого. Так от, якщо йде мова саме про десятковий дріб, то це умовне ціле було розділено на «10», «100», «1000» або більше частин. Щоб не писати такий знаменник і для того, аби ефективніше виконувати обчислення десяткових дробів із цілими числами, вони мають відповідний формат зображення: знаменник відповідає тому, де саме після коми знаходиться чисельник. Якщо ціле розділено на «10» частин, то чисельник стоїть відразу після коми на кшталт «0,5»; якщо на «100» частин, то з цим же чисельником дріб виглядав би так – «0,05». У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься записувати десятковий дріб, але не за звичайним дробом, а за малюнком. На екрані перед школярем міститься велике прямокутне поле, яке було розділено на безліч квадратиків. Деякі з них мають інший колір зображення. Дитина має підрахувати загальне число квадратиків. Для цього школяр має порахувати їх число у довжині та ширині прямокутника, після чого перемножити ці числа. Дізнавшись загальну кількість квадратиків, школяр дізнається, як далеко від коми знаходиться чисельник. А кількість квадратиків, що зображені в іншому кольорі, є і цим числом. Наприклад, якщо квадратиків загалом сотня, а зафарбовано «30», значить десятковий дріб має виглядати так: «0,30». Однак, останній нуль традиційно не пишеться, адже при підрахунках він не має значення. Відповідно дріб скорочується до десятих і записати у порожню клітинку під робочим полем треба наступне дробове число – «0,3».

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.1
Десятковий дріб за малюнком
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися