Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Десяткові дроби – це не стільки особливий різновид математичних одиниць, скільки специфічний спосіб зображення звичайних дробів з «10», «100» та «1000» у знаменнику. В залежності від цього змінюється й те, як далеко від коми, умовної межі між цілим та дробовим компонентами десяткового числа, знаходиться значуще число. Наприклад, «0,3» означає число з трійкою у чисельнику та десяткою у знаменнику, а «0,03» означає, що у знаменнику вже «100», хоча чисельник такий самий. Однак, хоч десяткові числа не відрізняються від звичайних дробів за суттю, вони інші за формою, а тому і виконання математичних дій різного виду відрізнятиметься. Цьому й присвячене це завдання. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься зображення прикладу з кількома десятковими числами, які можуть мати або не мати цілий компонент. Між ними різні символи, що означають математичні дії. Тож в рамках одного прикладу дитині доведеться виконувати з десятковими числами і додавання, і віднімання, і множення, і ділення. Памʼятаючи, про те, що у множення і ділення перевага у порядку виконання перед додаванням та відніманням, школяр має проаналізувати цей приклад. Знаючи особливості виконання цих дій з десятковими числами, учневі необхідно не знайти остаточний результат, адже він вже є в наявності, а лише відновити порядок дій, тобто перемістити символи, які означають математичні процеси до «своїх» чисел. Таке спрощення є необхідним, адже виконати множення та ділення десяткових чисел у рядок досить складно. Замість цього дитина може просто оцінити остаточний результат та здогадатись, як до нього необхідно прийти, які дії в якому порядку з якими числами треба зробити. Коли школяр переносить математичні знаки на їх місця, то проходить на новий етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.8
Дії з десятковими дробами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися