Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 Колись, коли школяр лише починав вивчання математичної науки, він спочатку вчив порядок чисел при лічбі, потім – те, де вони розташовані на  числовій прямій. Лише після цього дитина вчилась порівнювати числа, щоб в результаті такого руху перейти до виконання математичних дій: додавання, віднімання, множення й ділення. У ході виконання цього завдання дитина як раз і виконуватиме деякі з цих дій у стовпчик. Важливо, аби школяр пам'ятав: десяткові дроби принципово відрізняються від звичайних чисел. Кома, яка розділяє цілу частину і дробову, розділяє кількість одиниць та кількість частин однієї одиниці, тож числа по різні боки  від цієї коми грають абсолютно різні ролі – «1,2993» є меншим, ніж двійка, тоді як «1299,3» є зовсім тирохи меншим числом, ніж «1300». Однак,  з механікою виконання додавання та віднімання десяткових дробів мало чим відрізняється від виконання цих же дій зі звичайними багатоцифровими числами – треба лише пам'ятати, де знаходиться кома та додавати й  віднімати по розрядам. На екрані перед учнем  на кожному етапі міститься зображення нового прикладу з дією додавання або віднімання, при чому завжди елементами є саме десяткові дроби. Коли дитина працює зі звичайними числами, то «вирівнювати» їх треба за найменшим розрядом, тобто одиниці мають бути під одиницями, десятки –  під десятками тощо. А тут  такою точкою  узгодження є кома. Відповідно десятки мають бути під десятками, а десяті – під десятими. І коли школяр виповнить всі обчислення, додаючи або віднімаючи по розрядам, то пройде на новий єтап вправи, де терба виконати аналогічні дії з іншою парою чисел. При цьому результат обчислень учень вписує сам, маючи в якості підказки лише ту саму кому, яка знаходиться на своєму  місці в каркасі відповіді.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.1
Дії з дробами у стовпчик
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися