Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тренування – один з небагатьох дійсно ефективних способів закріплення вмінь та навичок. Тому для того, щоб дитина остаточно навчилась виконувати ділення з двома звичайними дробами, необхідно після всіх різноманітних завдань та цікавих ігор, повʼязаних із цією темою, знову повернутись до звичайних прикладів, де необхідно знайти частку, тобто результат такого ділення. Тепер виконання її стане для учня досить простим і зрозумілим, і єдина складність полягатиме лише у обчисленнях, які треба виконувати подумки. На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься зображення нового для кожного етапу прикладу з дією ділення та звичайними дробами на місці як діленого, так і дільника. По інший бік від знаку рівності знаходиться каркас дробу-добутку. Алгоритм ділення дитина вже знає. Дільник необхідно подумки перевернути та виконати множення таких двох дробів. Після цього необхідно спростити результат, розділивши й чисельник, й знаменник добутку на однакове число, якщо такий спільний дільник є. Коли школяр все це зробить, то результат вписує у каркас добутку. Починається наступний етап, де треба виконати аналогічні дії з іншим подібним дробом. У ході виконання цього завдання школяр стикнеться з досить непростими випадками множення та скорочення, виконуючи ці дії з багатоцифровими числами. Хоча механіка виконання завдання може здатись одноманітною, його родзинкою, яка посилює цікавість дитини до вправи, є візуальне оформлення. Робочу зону на кожному етапі оточують малюнки – деталізовані та багатоелементні, які мають сюжетний звʼязок між собою. У компанії цих образів та персонажів дитині значно цікавіше рухатись між етапами завдання, тим паче, що візуальний ряд змінюється разом із числами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.4
Ділення двох звичайних дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися