Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Порівняння результатів математичних прикладів може набути різної форми та різного оформлення, в тому числі й ігрового, як у цій вправі, де сюжетною основою завдання є гра у футбол. На екрані перед школярем міститься зображення двох футбольних воріт, між якими гравець із футбольним мʼячем вагається, не знаючи, куди завдати удар. Завдання полягає у тому, щоб допомогти цьому футболісту визначитись і відправити мʼяч туди, куди потрібно. Над кожними воротами є свій приклад зі звичайними дробами. В рамках одного виразу може бути кілька таких елементів та дві дії – додавання та віднімання. Учень уважно аналізує кожен вираз та розвʼязує їх. Коли школяр знаходить відповідь для першого виразу, то запамʼятовує її і приступає до другого. Розвʼязавши ще й другий приклад, учень порівнює результати, після чого переносить мʼяч у потрібні ворота. У формулюванні завдання вказується, куди треба забити гол на конкретному етапі – у ворота з більшою чи меншою відповіддю. Після того, як дитина забиває мʼяча, починається новий етап, де треба буде виконати аналогічний набір дій з іншими прикладами. У кожному виразі буде по кілька дробів, але головна складність у тому, що ці дроби завжди мають різні знаменники, причому досить великі. Учень має уважно опрацьовувати кожну пару чисел, не забуваючи також і про круглі дужки, які показують, які дроби слід опрацювати першими. Знайшовши спільний множник та виконавши додаванні чи віднімання, школяр має скоротити дріб, якщо це можливо, аби далі працювати з ним було простіше. Таким чином, дитині доводиться подумки виконувати досить великий набір дій, що корисно для розвитку його концентрації та памʼяті так само, як і для розвитку вміння віднімати й додавати дроби.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.12
Гра «Розумний футбол»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися