Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у ігровій формі розвʼязувати елементарні рівняння з математичною дією множення або ділення та звичайними дробами у складі виразів. На екрані перед школярем міститься зображення нового такого рівняння для кожного наступного етапу завдання. Дитина аналізує його та бачить, який елемент замінено на «х». Дія у рівнянні лише одна, а завдання, яке ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб вибрати з-поміж варіантів, які подаються біля рівняння, те число, яке підходить на місце невідомого для доповнення та завершення правильної рівності. Ігровий аспект проявляється у оформленні завдання. На екрані є кілька персонажів, які взаємодіють між собою. рівняння зображується у діалоговій хмаринці, яка означає фразу одного з героїв, тоді як варіанти невідомого оточують іншого. Тож дитина має допомогти одному персонажу розгадати загадку іншого. Для цього учень може або підставити кожен з варіантів на місце невідомого і перевірити результат описаної дії, або ж пригадати спосіб знаходження невідомого елемента. Наприклад, якщо невідомим є множник, то учень ділить добуток на відомий множник, знаходиться, яке число ховається на «х» та вибирає його серед варіантів, які в такому випадку служитимуть лише в якості орієнтирів при самостійному виконанні всіх обчислень. Складність цього завдання полягає у тому, що всі обчислення дитина має виконати подумки, самостійно обдумуючи їх хід. Наприклад, добутком є ціле число. Його треба розділити на відомий множник-дріб. Дитина сприймає ціле число як звичайний дріб з одиницею в знаменників, після чого перевертає відомий множник та перемножує його у такому вигляді з добутком, знаходячи невідомий множник.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.12
Гра «Вгадай число»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися