Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Круг можна розділити на кілька частин різними способами. Якщо взяти два радіуси, то та частина круга, що буде ними відокремлена від решти фігури, називатиметься сектором. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з таким сектором. На екрані перед учнем міститься зображення короткої задачі, де описується сектор круга. Задача не має сюжету, лише описується питання та надаються певні відомості про сектор та круг – ті, які необхідно, щоб знайти відповідь на питання. Біля тексту – зображення персонажа, який складає компанію дитині та посилює цікавість до виконання вправи. Учень читає умови завдання, після чого виконує необхідні обчислення подумки, розуміючи місце сектора в крузі, а також ту частину, яку він займає у ньому. Школяр знає, що сектор, який займає половину кола, має кут «180 градусів», тоді як повне коло – «360 градусів». Відповідно, якщо сектор займає дві третини кола, то «360» треба розділити на трійку, а частку помножити на двійку, щоб дізнатись розмір сектора. Виконання вправи є досить простим, але важливо, щоб учень отримав правильне розуміння процесу знаходження кута сектора. Під малюнком міститься кілька варіантів відповіді. Всі вони різні, але служать орієнтирам для дитини. У цій вправі школяр не лише покращує розуміння таких понять як «сектор» та круг, а й вчиться на практиці використовувати дроби, сприймаючи повний оберт кола як умовну одиницю, знаменник – як число частин, на які треба ці «360 градусів» розділити, а чисельник – те, скільки з них необхідно задіяти, тобто долучити до сектора. Таким чином ця вправа демонструє взаємозвʼязок між різними темами та розділами математичної науки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Щ.10
Круговий сектор
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися