Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Порівняння результатів двох різних прикладів – досить ефективний спосіб подачі інформації. Для того, щоб дати дитині можливість натренувати навички вирішення таких завдань, необхідна практика, але велика кількість одноманітних прикладів, якими б складними та різноманітними за числовим і функціональним складом вони не були, змусила б школяра нудьгувати, а допустити цього не можна, особливо враховуючи загальний рівень складності цих завдань. Тому кожна вправа відрізняється від попередньої за форматом подачі інформації, меті та акцентам, і у ході виконання цього завдання учень тренуватиметься знаходити менший або більший вираз, порівнюючи їх. На екрані перед дитиною міститься дві робочі зони з різними виразами. Ці приклади подаються без знаку рівності – вирішувати їх не обовʼязково. Однак, їх треба порівняти. Критерій підбору вказується вище, у формулюванні завдання. Наприклад, на одному етапі треба вибрати вираз, що дає більший результат, тоді як на іншому – той, що дає результат менший. Учень читає завдання та подумки виконує всі потрібні для цього обчислення. Іноді проста логіка може допомогти дитині. Наприклад, якщо у другому виразі є  лише множення, але перший множник – відʼємне число, то, оскільки «мінус на плюс дає мінус», результат, яким би він не був, теж буде відʼємним числом, тоді як результат першого прикладу є числом додатним, то стає зрозуміло, що другий приклад менший. Іноді потрібні більш точні обчислення. Тоді дитина виконує їх для першого, запамʼятовує результат, після чого виконує обчислення для другого і порівнює їх.  Коли школяр вибирає потрібний приклад, то проходить на новий етап, де стикнеться з іншою парою виразів.      

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.14
Вибираємо більший чи менший результат
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися