Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Для ефективної та плідної роботи зі звичайними дробами необхідно знати про основну їх властивість, яка використовується у ряді випадків. Основна властивість дробу полягає у тому, що і чисельник, і знаменник звичайного дробу можна помножити на певне одне число (яке не є нулем), і дріб-добуток буде тотожним для першого дробу. Також треба памʼятати про особливість роботи зі знаками. Якщо знак чисельника змінити, а знак знаменника – ні, то знак дробу в цілому зміниться. При зміні знака знаменника без зміни знака чисельника знак дробу теж зміниться. А от якщо змінити як знак чисельника, так і знак знаменника, то знак дробу не зміниться, адже чисельник і знаменник – це те саме, що ділене та дільник. У ході виконання цього завдання дитина стикатиметься з різними випадками використання основної властивості дробу. На екрані перед учнем міститься зображення рівності, де з обох боків від знаку «=» міститься по одному дробу. Дроби різні, але тотожні. Учень має проаналізувати їх та зрозуміти, чи є один дріб результатом множення або ділення чисельника та знаменника першого дробу. У дробах використовуються буквені символи для того, щоб дещо ускладнити завдання та зробити його більш цікавим і показати, як використовувати основну властивість дробів. Важливо памʼятати, що основна властивість вважається правильно вжитою тоді, коли дріб з чисельником «х» та знаменником «5» перетворюється на дріб з чисельником «5х» та зі знаменником «25», що означає множення обох частин дробу на пʼятірку. Коли учень в результаті аналізу дробу відповідає на питання щодо використання його основної властивості, то проходить на новий рівень до іншого випадку. Ця властивість є тим, що дозволяє скорочувати дроби шляхом ділення чисельника та знаменника на одне число.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.1
Основна властивість дробу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися