Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень, дійшовши до цього етапу вивчення дробів, вже знає, що десяткові не є чимось окремим від інших різновидів. Насправді десятковий дріб – лише специфічний випадок звичайних, що має особливий спосіб зображення, який дозволяє ефективно виконувати взаємодію з цілими числами та проводити математичні операції між собою без зайвих перетворень, спрощень тощо. У ході виконання попереднього завдання дитина перетворювала десятковий дріб на звичайний, що є досить корисним вмінням, однак, значно частіше учню доведеться виконувати протилежну дію – перетворювати звичайний дріб на десятковий. Саме цьому й присвячено дане завдання. На екрані перед школярем міститься зображення звичайного дробу або ж нового числа – в залежності від етапу вправи можуть бути подані обидва види дробів, адже вони однаково добре перетворюються на десяткові. По інший бік від знаку рівності знаходиться каркас десяткового дробу, кількість клітин в якому є підказкою для учня, адже зайвих клітин там не буде, їхнє число співпадатиме з кількістю розрядів в обох частинах дробу. Учень аналізує звичайний дріб (цілу частину, якщо вона є, треба просто вписати у порожні клітини до коми) і перетворює його на десятковий. Досить просто, якщо у знаменнику є кругле число з одиницею в якості єдиної значущої цифри. Тоді кількість нулів у ньому вказує на розрядність дробової частини: якщо у знаменнику «1000», значить після коми дріб сягає третього розряду, який називається «тисячні». Однак, наявність такого знаменника не є обовʼязковою. Іноді до неї доводиться додатково приводити звичайний дріб. Наприклад, якщо у знаменнику пʼятірка, то дріб треба подумки помножити на «2» і вписати у відповідну клітинку після коми добуток від цього множення. 

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.7
Перетворення звичайного дробу в десятковий
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися