Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Геометричні фігури утворюють досить своєрідну та різноманітну ієрархію. Наприклад, квадрат є особливим випадком прямокутника, а той в свою чергу належить до чотирикутників. Не кожен чотирикутник є прямокутником, але кожен прямокутник є чотирикутником. Крім прямокутників та квадратів до цієї великої групи фігур відносяться також трапеції й паралелограми, які дитина опрацьовуватиме у ході виконання цього завдання. Паралелограм – це чотирикутник, сторони якого попарно паралельні, але при цьому у цій фігурі нема прямих кутів. Трапеція – чотирикутник, у якому лише дві сторони паралельні, а дві – ні. Завдяки цій вправі учень не лише познайомиться з ними, а й навчиться знаходити площу фігури кожного з цих видів. На екрані міститься зображення нової фігури для кожного наступного етапу. Вона неодмінно належить до одного з цих двох видів. При цьому вона подається як частина іншої, для котрої паралелограм або трапеція є меншою фігурою, вписаною у їхню структуру, наприклад, паралелограм знаходиться в середині прямокутника. Аби дитина не заплуталась, паралелограм та трапеція зображуються у не такий колір, як решта частин фігури, в яку вони вписані або з якою взаємодіють. При цьому подається достатньо відомостей, аби школяр зміг обчислити площу фігури. Поряд з її зображенням міститься активна кнопка з підказкою. Якщо учень забув, як знаходити площу цих чотирикутників, то у цій підказці міститься досить докладна інструкція для цього. Дитина виконує всі обчислення, після чого вибирає один із варіантів, поданих під фігурою, і проходить на новий етап до іншого подібного випадку. Там буде не лише інша фігура для опрацювання, а й інша довжина сторін. 

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Щ.4
Площа паралелограма і трапеції
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися