Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Геометричні фігури можуть досить сильно відрізнятись між собою, однак виділяють так звані складні фігури, тобто такі, що утворені шляхом поєднання звичайних фігур в одну, наприклад, пара «обʼєднаних» прямокутників різного розміру, що мають одну спільну сторону тощо. Працювати з такими фігурами значно складніше, ніж зі звичайними, адже вони відрізняються за правилами взаємодії сторін. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити площу таких фігур. На екрані міститься зображення нової для кожного етапу складної фігури. Ті її сторони, які потрібні для знаходження площі, позначено. Спочатку учень аналізує цю фігуру та вивчає, з яких вона була утворена, що в ній особливого та як взаємодіють й співвідносяться різні її сторони. Далі аналізує формулу пошуку площі, що знаходиться під фігурою. Якщо у попередніх завданнях ця формула була прихована за активною кнопкою-підказкою, то тут вона подається відразу, адже робота зі складними фігурами є досить специфічною й непростою для учня.  Формула неповна – у ній бракує як мінімум одного числа. Дитина співвідносить наявні компоненти формули зі сторонами фігури, які там є, після чого знаходить, чого бракує, вписує у порожню клітинку і доповнює формулу. Після цього залишається лише виконати потрібні обчислення. У формулі площі складної фігури міститься обʼєднання формул знаходження площі тих фігур, які її утворюють – в цьому й полягає її секрет. Тож виконання вправи є не надто складним – головне зрозуміти природу опрацьованої складної фігури. Коли учень виконує всі обчислення та заповнює всі порожні клітинки, то проходить на новий етап, де треба буде виконати аналогічний набір дій з іншою фігурою.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Щ.6
Площі складних фігур
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися