Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Якщо у попередньому завданні дитина мала порівнювати десяткові дроби зі звичайними, то тепер школяр матиме нагоду трохи відпочити, адже працюватиме у ході виконання завдання лише з десятковими дробами. Однак, вміти порівнювати їх теж важливо. На екрані перед учнем міститься зображення нової для кожного наступного етапу завдання пари десяткових дробів. Між ними – порожня клітинка, і дитина визначає, який саме знак туди треба вставити: «більше», «менше» або «дорівнює». Загалом, порівнювати десяткові дроби простіше, ніж десяткові та звичайні, адже для цього нема необхідності виконувати якісь додаткові обчислення, щоб спростити роботу. З іншого боку, необхідно проявити певну увагу до ряду деталей. Зокрема, школяр має звернути увагу на розташування коми. Вона визначає, де закінчується ціла частина і починається дробами. Загальне правило порівняння таке: якою б не буда дробова частина, більшим десятковим числом є те, в якому ціла частина є більшою. І вже якщо цифри зліва від коми однакові, тоді вже доцільно порівнювати дробовий компонент. Учень має тримати в памʼяті той факт, що дріб – це завжди частина цілого. Чим дальше від коми сягає число у дробовому компоненті, на тим більшу кількість частин розділили умовну одиницю. Тобто «3,034» є більшим числом, ніж «3,0034», адже у першому випадку до трійки додається тридцять чотири із ста, а у другій – тридцять чотири з тисячі. Також учень має памʼятати ще одне правило: перевагу при порівнянні має той розряд, який знаходиться ближче до цілих чисел. Наприклад, «0,6988» є меншим числом, ніж «0,9101», адже до одиниці другому треба додати менше умовних частинок. Коли дитина ставить у порожню клітинку потрібний знак, то проходить на новий етап, де треба порівняти іншу пару десяткових чисел. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.14
Порівнюємо десяткові дроби
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися