Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Читаючи десятковий дріб, дитина називає два окремих числа: цілу частину та дробову. Однак, при опрацюванні дробів та виконанні з ними математичних дій, робота відбувається по розрадам, а тому важливо розуміти, де саме знаходить та чи інша цифра, яку роль вона відіграє у розрядній схемі числа. Складність тут полягає у тому, що назви розрядів дробової частини досить схожі на назви звичайних розрядів, адже походять від кількості нулів у можливому знаменнику. Якщо цифра знаходиться відразу після коми (яка символічно розділяє дробовий та цілу частини числа), то вона в розряді десятих. На противагу їй друга цифра у числі перед комою виражає розряд десятків. Друга цифра після коми знаходиться у розряді сотих; третя цифра перед комою – у розряді сотень. Запамʼятати різницю не складно, але краще за все це вийде на практиці, можливість якої й надає це завдання. На екрані перед учнем міститься зображення десяткового дробу – нового для кожного наступного етапу завдання. Ці числа мають здебільшого і цілу частину, і дробову, при чому в обох є по кілька розрядів, тож може здатись, що дитина має справу з великими числами, хоча «12,7578» є меншим числом, ніж «13». Над дробом сформульовано завдання, у якому вказується розряд. Дитина має зрозуміти, про який саме розряд йде мова – цілої частини або дробової, та де конкретно він знаходиться. Після цього школяр має вибрати   

 з-поміж варіантів, що подають окремо від дробом, яка цифра знаходиться на місці названого у завданні розряду. Коли школяр зробить свій вибір, то пройде на новий етап, де треба виконати аналогічний набір дій, але дріб там буде іншим, новими будуть варіанти вибору, а також інший розряд назветься у формулюванні завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.3
Розряди у десятковому дробі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися