Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Рівняння – це математичний вираз, де один із членів рівності є невідомим, і замість нього використовується умовна літера, наприклад, традиційний «ікс». При цьому відомо, чому дорівнює результат тої чи іншої дії або комплексу дій. Тобто фактично рівняння – це вираз, де необхідно визначити один із членів математичного процесу, знаючи його результат. Розвʼязати рівняння – значить дізнатись, яке число ховається за цим «х». Цьому й присвячено це завдання. На екрані перед учнем міститься рівняння – нове для кожного наступного етапу вправи. Перед учнем на екрані міститься зображення такого рівняння. Дитина вже виконувала роботу, присвячену пошуку невідомого елемента прикладу, але рівняння – не просто пошук невідомого множника або дільника. Рівняння є виразом, що частіше за все містить відразу кілька дій. Наприклад, «(х+54)10=700».  Для того, щоб знайти невідомий компонент виразу, необхідно виконати правильну послідовність дій, не допустивши жодної помилки. Наприклад, тут спочатку треба дізнатись, чому дорівнює вираз «х+54», який сприймається як множника. Для цього треба «700» розділити на «10». Залишається вираз «х+54=70», а з нього стає зрозуміло, що «х=16». На екрані перед учнем на кожному етапі міститься зображення не просто рівняння, а всього поетапного його розʼязку. Дитина слідкує за послідовністю описаних дій та вписує у порожні клітинки числа, яких там бракує, поступово підбираючись до остаточної відповіді. Знайшовши і її, школяр проходить на новий етап завдання. Таким чином, акцент уваги зміщується із безпосереднього виконання тих чи інших дій на правильну їх послідовність. Це важливо, адже при розвʼязуванні великих рівнянь важливо не заплутатись і знайти вірний шлях для пошуку невідомого.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.8
Розв'язуємо рівняння
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися