Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує низку завдань, які присвячені опрацюванню теми додавання та віднімання дробів й мішаних чисел із цілим та дробовим компонентами. Ця тема є досить непростою не стільки з точки зору складності концепції, а з точки зору практики. Для того, щоб навчитись дійсно без помилок та швидко виконувати додавання й віднімання з дробами, що мають різні знаменники, потрібно виконати досить багато таких прикладів, аби звикнути до всіх особливостей цього процесу та закріпити це досвід практикою. Однак, безкінечні вправи з самими лише прикладами дитині здадуться надто нудними, аби вона змогла зберігати ефективність опрацювання цієї теми довго. Тому кожне завдання у цьому комплексі вправ дещо відрізняється за тематикою, сюжетним оформленням і механікою виконання – навіть сильніше, ніж більшість інших тем. У ході виконання цієї вправи учень відчує себе садівником, який шукає, яка ж рослинка приживеться у тому чи іншому горщику. І традиційно в ці грі дитині допоможе знання математики.  На екрані міститься зображення порожнього горщика, де приживеться лише одна рослинка  з-поміж тих, що оточують його. Як зрозуміти, яка рослинка підійде цього разу? Біля кожної є своє число. Під робочою зоною з горщиком та рослинками є окрема зона з прикладом, що містить додавання та віднімання, хоча б три числа для опрацювання, а елементи ці є мішаними числами з різними знаменниками. Дитина аналізує та розвʼязує приклад, знаходячи результат, після чого шукає число, що є найближчим до нього серед тих, якими підписані рослинки. Коли школяр переносить відповідну рослинку до горщика, то проходить на новий рівень до іншого прикладу і нових рослинок. Різноманіття виразів підтримується різноманіттям ілюстрацій.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.15
Садівництво дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися