Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа є значно простішою у порівнянні з попередніми завданнями, адже в ході її виконання учню не доведеться виконувати багаторівневі обчислення – вся робота такого роду вже виконана до нього. Натомість головна мета, що ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб порівняти вирази за результатами. На екрані міститься зображення кількох прикладів, що розташовано у стовпчик. Вони містять мішані числа або звичайні дроби та дії додавання й віднімання. Знаменники у дробах різні. Важливо, що приклади вже розвʼязані, вже мають відповіді, і всі ці результати наведено без помилок, які б мали заплутати дитину. Натомість завдання, яке ставиться перед учнем, полягає не у перевірці правильності і не в зміні порядку результатів, як це було раніше, а у шикуванні виразів. Принцип шикування вказується у формулюванні завдання, яке знаходиться вище, над робочою зоною з прикладами. Наприклад, треба розташувати приклади у порядку зростання результатів на одному етапі, і у порядку спадання – на іншому. Складність цього завдання полягає у тому, щоб порівняти абсолютно різні дроби з дуже відмінними чисельниками та знаменниками. Результати подаються таким чином, щоб їх сортування не було очевидним, наприклад, цілі частини мішаних чисел однакові, або ж використовуються лише прості правильні дроби. Учень має памʼятати, що дріб – це частина цілого, і відповідно більшим дробом є той, чий чисельник найближче підходить до знаменника, адже якщо вони однакові, це і є одиниця. Тож порівнювати треба не стільки самі числа у знаменниках та чисельниках, скільки їх співвідношення для кожного з результатів. Для цього можна використати скорочення шляхом ділення дробів або ж навпаки – вдатись до пошуку спільного знаменника.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.18
Шикування результатів дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися