Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже познайомилась з десятковими дробами, вже дізналась про головні риси цих математичних одиниць, їхній звʼязок з іншими дробами тощо. Формат десяткових дробів використовується тому, що з їхньою допомогою досить просто виконувати різні обчислення з цілими числами. Крім того, запис десяткових дробів є досить зручним. Однак, для того, щоб в майбутньому виконувати з ними навіть прості дії на кшталт віднімання та додавання, необхідно навчитись орієнтуватись у цих числах, визначаючи, яке є більшим, а яке – меншим. Будь-який дріб, і десятковий в тому числі, є частиною цілого, однак, особливості зображення цього виду дробів, які відрізняють його від інших, дещо збивають учня, тож ця вправа, у ході виконання якої школяр виконуватиме сортування дробів, є корисним способом навчитись порівнювати ці математичні одиниці. На екрані перед дитиною міститься зображення кількох десяткових дробів. Вони можуть мати або не мати цілу частину. Під ними є дві робочі зони. В обох є інші десяткові дроби для порівняння. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб розсортувати дроби із загального поля до цих двох робочих зон відповідно за їх розміром. Порівнюючи десяткові дроби, перше, на що слід звертати увагу, це цілий компонент. Дріб «4,9874» є меншим, ніж «5,101». Поза тим порівняння відбувається за принципом близькості до наступної одиниці. Чим ближче розряд до коми, тим більш значущим він є: «0,192» є меншим, ніж «0,273». Якщо наступний після коми розряд в обох дробах містить однакову цифру, аналізувати треба наступний після десятих, якщо ж і за ним вони співпадають – то порівнювати треба соті і так далі. Коли школяр розсортує всі дроби, то пройде на новий етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.8
Сортуємо десяткові дроби
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися