Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Спочатку дитина виконувала вправу, де необхідно було лише додавати звичайні дроби. Потім учень розвʼязував приклади з протилежною до додавання дією – з відніманням. Після цього тренувався в одному виразі виконувати послідовно обидві дії. Наступний крок до остаточного опанування цієї теми полягає у роботі з дійсно великими багатоелементними прикладами, які не лише містять як додавання з відніманням, так і круглі дужки для визначення того, яку дію слід виконувати першою. Їх наявність, а також як мінімум чотири дроби для опрацювання робить виконання вправи складнішим за будь-які попередні завдання по цій темі – і відповідно більш цікавим. На екрані перед школярем міститься такий приклад – інший для кожного наступного етапу завдання. В якості підказки для дитини надається набір варіантів, які претендують на місце результату цього прикладу. Сюжетним доповненням вправи є те, як ці варіанти відповіді зображуються. Це дроби, які літають над галявиною на симпатичних пухкеньких хмаринках. Тож завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб шляхом правильних обчислень знайти та вибрати потрібну хмаринку з-поміж інших. Числа та приклади сприймаються скоріше як інструмент , як засіб для того, щоб виграти у цій милій та корисній грі. Школяр аналізує приклад та, перш за все, визначає, яку дію треба зробити першою, які два дроби першими опрацювати. Потім учень продовжує обчислення у звичайній послідовності – зліва направо. Коли дитина знаходить потрібну хмаринку і вибирає її, то проходить на новий етап завдання, де треба виконати аналогічний набір дій. Приклад буде іншим, як і варіанти відповіді, зміняться й деталі малюнку. Це різноманіття має привернути увагу школяра.   

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.8
Цікаві хмаринки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися