Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Головна складність у роботі з мішаними числами та звичайними дробами при виконанні з ними дій додавання та віднімання полягає в обсязі інформації, з яким доводиться стикатись дитині. Адже якщо у прикладі три мішаних числа з різними знаменниками у дробовій частині, доводиться підбирати до них спільний знаменник, множити на відповідні числа кожен з дробів, і вже після цього виконувати додавання чи віднімання. Тому робота з текстовими задачами, де йде мова відразу про кілька мішаних чисел, є, мабуть, найскладнішим розділом у цій темі. Текстова задача описує певний сюжет, а не дає вже готовий приклад. Сюжет має розвиток подій, і він неодмінно повʼязується з числами. Наприклад, відома загальна кількість умовних предметів чи кількість предметів у перші групі та те, що в другій на певне число обʼєктів менше. А питання полягає у тому, скільки предметів міститься у третій групі. У такому випадку, хоча мішаних чисел тільки троє, дитині доводиться утворювати досить великий ланцюжок операцій: спочатку дізнатись, скільки було предметів у другій групі, потім додати число предметів у першій та другій. Тоді залишиться утворене число відняти від загальної суми, щоб дізнатись кількість предметів у невідомій третій групі. І всі ці операції дитина має не лише реалізувати подумки, виконуючи обчислення з дробами з різними знаменниками. Школяр має ще й сам зрозуміти, яку послідовність дій треба виконати. Таким чином, ця вправа, у ході виконання якої учень на кожному етапі стикатиметься з подібними задачами, є дуже корисною і для закріплення навичок додавання й віднімання дробів, і для розвитку концентрації, аналітичних здібностей та памʼяті дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.22
Задачі на дії з трьома і більше дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися