Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли школяр ще тільки починав вивчати множення як одну з голових математичних дій, працюючи лише з цілими числами, він познайомився і законами множення, які визначаються деякими особливостями цієї дії, а їхнє знання може бути корисним для полегшення обчислювань великих чисел та багатоелементних прикладів. Всі ці закони, з якими дитина познайомилась раніше, є універсальними, тобто вони діють однаково ефективно, незалежно від того, чи множники є цілими числами, чи дробовими. У ході виконання цього завдання школяр повторить знання цих правил. На екрані перед учнем міститься зображення рівності, яка ілюструє одне з них. Під прикладом знаходиться перелік властивостей множення: сполучна, переставна та розподільна. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб визначити, ілюстрацією до якого з цих правил є наведений вираз. Для цього школяр пригадує особливості кожної з цих властивостей, після чого порівнює відомі принципи з тим, що бачить на екрані перед собою. Наприклад, переставна властивість означає, що порядок множників не впливає на добуток. Відповідно, якщо перед школярем знаходиться рівність, де з обох боків від «=» знаходиться однаковий набір множників-дробів, але в різному порядку, то саме цю властивість слід виділити. І коли дитина зробить свій остаточний вибір, то пройде на новий етап завдання, де треба виконати аналогічний набір дій для прикладу іншого закону. Ця вправа важлива не лише тому, що нагадує корисні на практиці властивості множення, а допомагає краще орієнтуватись у прикладах з дробами, де діти часто плутаються з причини великої кількості цифр. А це дасть змогу працювати зі значно більшими виразами в майбутньому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.6
Закони множення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися