Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина звикла до того, що знак рівності передує остаточному результату математичної дії або ж низки дій. Тим не менш, цей математичний символ не слід сприймати суто як своєрідний умовний кордон між тим, що є в наявності (доданки або зменшуване та відʼємник) та тим, що треба дізнатись шляхом обчислення (сума чи різниця тощо). Натомість краще сприймати знак «=» більш буквально, адже він означає, що по різні боки від нього вирази мають однаковий результат або просто вираз дорівнює певному числу. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься вирішувати приклади з десятковими числами, де цей знак може знаходитись як після чисел, які приймають участь у виконанні певної дії або набору дій, так і до них. На екрані перед учнем міститься зображення кількох прикладів із десятковими числами. Всі ці вирази різні, містять різні математичні одиниці, різні дії. Наприклад, в одному виразі може бути і віднімання, і додавання, а у наступному, відразу під ним, лише додавання. Результат кожного виразу знаходиться по інший бік від знаку «=», і порожня клітинка може бути як до, так і після елементів прикладу. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб виконати всі дії та визначити результат для кожного прикладу. Десяткові числа, з якими матиме справу учень, здебільшого є невеликими, однак, у кожному виразі як мінімум три елементи, тож школяру доведеться тримати в памʼяті досить великий обсяг інформації. Крім того це завдання є прекрасною практикою для виконання таких виразів. Коли учень заповнює всі порожні клітинки в рамках одного рівня, то проходить на новий етап до інших аналогічних виразів з іншими десятковими числами. Кожен рівень супроводжується зображенням персонажа, який урізноманітнює візуальний ряд завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.3
Записуємо результати у правильному порядку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися