Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Координатна площина є не просто ще однією математичною темою, вона є також корисною й для використання у повсякденному житті, адже використовується для позначення місцезнаходження реальних предметів. Координатна площина є умовною, і її можна уявно «накласти» на реальний світ, хоча й з певними обмеженнями. Тому у міст, різних географічних обʼєктів, кораблів, які стоять десь на якорі – у всіх них є свої координати. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити предмети за координатами. На екрані перед учнем міститься зображення координатної площини, по якій розкидано безліч невеличких предметів. Деталізація знаходиться на досить високому рівні, тож школяр розуміє, з якими предметами має справу, водночас кожен знаходиться лише на одній певній точці площини, займаючи вкрай мало місця. Над координатною площиною міститься формулювання завдання, де вказуються координати потрібного обʼєкта. Ці координати – критерій вибору. Дитина аналізує їх, вивчає, після чого шукає, який предмет знаходиться за вказаною «адресою». Спосіб пошуку учень вже знає: у круглих дужках першою вказується координата по осі «х», а другою – по осі «у». Дитина знаходить вказані точки, після чого шукає, де вони будуть пересікатись, якщо від них обох провести перпендикуляри до вказаних осей. Коли дитина знаходить потрібну точку, залишається лише вибрати предмет, який на ній знаходиться. Починається наступний етап з новими обʼєктами для опрацювання та іншими координатами потрібного предмета. Виконання цього завдання дозволяє перевести знання принципів знаходження координат у практичну площину, аби користуватись ними як повноцінним інструментом пошуку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.2
Знаходимо предмети за координатами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися