Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Математика – цілісна систематизована наука, чиї підрозділи та теми тісно повʼязані між собою. Коли учень заглиблюється у вивчення математики, то опрацювання нової теми з усіма її особливостями та докладними елементами стає схожим на вивчення нової дисципліни, але це не так. І між площею та периметром, коли мова заходить про геометрію двовимірних фігур, є нерозривний звʼязок, у чому дитина переконається завдяки виконанню цього завдання. На екрані перед учнем міститься зображення двох фігур. На кожному етапі буде знаходитись нова пара фігур з іншою довжиною сторін, однак, вони матимуть вдосталь спільного, щоб зрозуміти закономірний звʼязок між площею та периметром і, власне, знайти їх. Пошук периметра однієї фігури можна реалізувати за допомогою площі іншого або навпаки. Для цього необхідно просто визначити правильну послідовність дій. Наприклад, у одному прямокутнику вказано лише одну сторону. У другому вказано обидві, і відомо, що периметр у них однаковий. Периметр прямокутника є сумою всіх його сторін. Відповідно дитина дізнається периметр обох фігур, вираховуючи його за допомогою чотирикутника з відомими сторонами. Якщо у прямокутника відома одна сторона, то відома й паралельна їй. Від периметра треба відняти суму двох паралельних сторін. Різниця є сумою двох інших. Це число треба розділити на двійку. Після цього учень має перемножити дві перпендикулярні сторони і таким чином дізнатись площу прямокутника. Коли школяр це зробить, то пройде на новий етап завдання, де треба буде виконати аналогічний набір дій, хоча взаємодія між фігурами буде вже іншою. Ця вправа значно покращує розуміння геометрії та основних її понять.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Щ.8
Зв'язок між площею і периметром
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися