Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Дріб — це частина цілого, тож можна просто зобразити квадрат (умовна одиниця), який було розділено на однакові за розміром менші квадратики. Їхня загальна кількість — знаменник або ж число розрядів після коми, якщо йдеться про десятковий дріб. Квадратики, виділені в інший колір, — чисельник або ж число після коми.

Ця вправа використовує такий спосіб подачі інформації і пропонує дитині самостійно скласти приклад, використовуючи малюнки описаного типу як зображення дробів. Перед учнем міститься зображення двох таких квадратів, розділених на менші, частина яких зафарбована в той чи інший колір. Дитина рахує кількість квадратиків у кожному з них, для чого достатньо перемножити їхню кількість по вертикалі на їхню кількість по горизонталі. Потім рахує кількість фарбованих квадратиків. Наприклад, якщо одна горизонталь у фігурі займає десять клітинок, то дві заповнені горизонталі й ще дві поодинокі клітинки — це вже «22». У каркас прикладу під цим малюнком школяр вписує числові значення зображених дробів, після чого виконує ту чи іншу дію — додавання або віднімання. Вписавши остаточний результат цієї дії у відповідне поле, дитина проходить на наступний етап.

Дріб досить легко можна зобразити за допомогою схеми, і ця вправа дозволяє навчитися це робити.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.2
Доповнюємо приклад за малюнком
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися