Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа підсумовує знання дитини, які та отримала з теми множення та ділення десяткових чисел, адже в процесі її виконання учню необхідно не лише розв’язувати вирази, що містять ці дії та числа, а й порівнювати їхні результати між собою та використовувати їх як критерій для утворення послідовності.

Перед учнем міститься ряд прикладів. Вони відрізняються між собою числами, які потрібно розташувати згідно з умовами завдання, наприклад, за спаданням результатів на одному етапі та за зростанням — на іншому. Просто оцінити числа, що входять до їхнього складу, недостатньо, адже в рамках одного етапу будуть як приклади з множенням, так і приклади з діленням, тож для порівняння їхніх результатів доведеться точно обчислити добуток або частку відповідно. Складність завдання полягає в тому, що, обчислюючи результат другого виразу, треба пам’ятати результат першого.

Тому ця вправа вимагає від дитини високого рівня зосередженості, але естетика Хелловіна, елементи якого прикрашають низку прикладів, привертають увагу та посилюють ігровий аспект.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.36
Гра «Хелловін»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися