Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Задача — це опис тої чи іншої ситуації або події, який містить у собі питання. Відповідь на нього можна знайти, виконавши ті чи інші математичні дії з числами, що наводяться в завданні. Ця вправа має дещо іншу форму. Тут текстове оформлення подається винятково для того, щоб посилити цікавість учня до виконання завдання.

У формулюванні вправи міститься приклад. Дитина виконує додавання або віднімання з описаними дробами подумки, після чого вже вписує результат у текст, який подається нижче. Текст подається на сторінці розкритої книги, а на іншій сторінці — ілюстрація до нього. Число, яке знайшла дитина, грає там ключову роль, адже, хоча на кожному етапі факти й відомості в цій книзі подаються нові, тексти завжди мають певне тематичне спрямування — усі вони розповідають про рекорди України.

Тож завдяки виконанню цього завдання дитина не лише закріплює навички додавання та віднімання дробів, а й розширює свій кругозір. Варіантів відповіді дитина не має, і в порожню клітинку потрібно вписувати число самостійно.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.3
Гра «Книга рекордів»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися