Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Вирази з дробами можуть бути досить масивними, але головне в роботі з ними — не заплутатися у взаємозв’язку дробів і тому, що вони означають. Цьому і присвячено надану вправу.

Перед дитиною — досить багатоскладовий приклад, що містить як дроби, так і літери. Невідомо, чому дорівнюють букви, тож, виконуючи дії, слід зважати на те, що додавати та віднімати можна лише ті з них, мають однакові літери. Дитина аналізує всі елементи виразу, після чого знаходить ті, які можна додавати або віднімати. Залишається лише підібрати спільні знаменники та виконати відповідні дії, не забувши про літери, які перебуває поряд із ними. Під виразом є кілька варіантів того, як має виглядати приклад уже після виконання всіх можливих дій та скорочень. Учень аналізує кожен із варіантів та вибирає правильний. На кожному етапі буде не лише новий приклад, а й інші персонажі, що супроводжувати дитину.

Вони представляють різноманітні культури, тож учень мандрує по різних країнах, що робить завдання більш цікавим для виконання.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.17
Гра «Математична мандрівка»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися