Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

В одному прикладі може бути кілька складових елементів, тобто кілька множників або кілька дільників. У процесі виконання цього завдання дитина працюватиме з прикладами, що мають по три множники, і всі вони є дробовими числами. Цікаво, що ці дроби можуть належати до різних різновидів чисел цього типу. Наприклад, у рамках одного виразу можуть бути прості дроби, мішані числа, що містять як дробовий, так і цілий компонент, а також десяткові дроби.

На екрані перед учнем міститься подібний приклад. Цей вираз зображується на фоні деталізованої ілюстрації, що показує морське дно з його мешканцями та красою. Учню пропонується виконати множення між цими дробами, а для цього необхідно перевести десяткові у звичайні та сокротити, наскільки це можливо. Усі ці дії, як і множення, дитина виконує подумки. А тому в якості підказки для дитини під прикладом є кілька варіантів відповіді.

Школяр вибирає правильний та переносить його в порожнє місце після знаку рівності, що вимагає від нього уважності та розуміння теми.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.9
Гра «Морські пригоди»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися