В одному прикладі може бути кілька складових елементів, тобто кілька множників або кілька дільників. У процесі виконання цього завдання дитина працюватиме з прикладами, що мають по три множники, і всі вони є дробовими числами. Цікаво, що ці дроби можуть належати до різних різновидів чисел цього типу. Наприклад, у рамках одного виразу можуть бути прості дроби, мішані числа, що містять як дробовий, так і цілий компонент, а також десяткові дроби.
На екрані перед учнем міститься подібний приклад. Цей вираз зображується на фоні деталізованої ілюстрації, що показує морське дно з його мешканцями та красою. Учню пропонується виконати множення між цими дробами, а для цього необхідно перевести десяткові у звичайні та сокротити, наскільки це можливо. Усі ці дії, як і множення, дитина виконує подумки. А тому в якості підказки для дитини під прикладом є кілька варіантів відповіді.
Школяр вибирає правильний та переносить його в порожнє місце після знаку рівності, що вимагає від нього уважності та розуміння теми.