Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

У процесі виконання завдання дитина працювати з найбільш складними варіаціями на цю тему, тобто з прикладами, де й ділене, і дільник мають як дробову, так і цілу частини.

Перед учнем на кожному етапі міститься зображення нового такого прикладу. Цікаво, що коли обидва числа є такими, розрядність частки відносно діленого значно зростає. На це вказують варіанти відповіді, як і перебувають під прикладом. Учень виконує ділення, після чого вибирає той варіант частки, який є правильним, але всі вони за кількістю розрядів є тотожними, тож учень може відслідкувати з їхньою допомогою, як «рухається» кома, що означає межу між цілою та дробовою частинами числа. Сюжетна основа — дайвінг. Приклад є на фоні зображення плавця в аквалангу, який шукає підводні скарби, і варіанти відповіді на приклад — це його знахідки, а дитина має допомогти плавцю вибрати дійсно вартовий скарб, тобто правильну відповідь.

Ця вправа продовжує вивчення теми ділення десяткових чисел.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.23
Гра «Знахідки дайвера»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися