Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Множення дробів та цілих чисел є не такою складною темою, як може здатися дитині на перший погляд, й учень переконається в цьому завдяки наданій вправі, для успішного виконання якої головним фактором є правильна послідовність дій.

Ціле число треба теж перевести як дріб, а для цього все число необхідно перенести в чисельник, а знаменником використати число «1». Множники треба скоротити. Спочатку потрібно скоротити дріб, розділивши його чисельник і знаменник на певне число. Далі треба скоротити множники, знайшовши спільні дільники для чисельника першого і знаменника другого дробу. Потім уже — виконати множення. У формулюванні завдання вказується число, яке має бути результатом прикладу. Дитина аналізує та розв’язує кожен із трьох виразів, що продаються нижче, знаходить приклад, для якого вказане в завданні число — добуток, після чого проходить на наступний етап до іншого набору виразів.

Тобто на кожному етапі дитина розв’язуватиме три приклади, що надасть їй необхідну практику в множенні цілих чисел на дроби.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.7
Множення дробів і цілих чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися