Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Додавання і віднімання — протилежні дії, як множення та ділення. Відтак вивчати їх простіше в парах. Але такі вправи лише готують дитину до завдань, у процесі виконання яких необхідно буде розв’язувати приклади з повним набором дій із дробами.

Перед учнем міститься такий приклад. У ньому будуть не лише різні дії, а й повний набір дробів, які знає дитина: звичайні, неправильні, десяткові, мішані. Школяр виконує дії, що вказані в знаменнику та в чисельнику, не забуваючи, що в множення та ділення є перевага — вони виконуються першими, якщо у виразі немає круглих дужок. Після знаку рівності міститься каркас відповіді, за формою якого дитина може зрозуміти, яким є це число — мішаним, десятковим або звичайним дробовим.

Виконавши всі потрібні обчислення, дитина виконує необхідні операції з результатом дій, наприклад, неправильний дріб переводить у мішане число, після чого скорочує знаменник та чисельник. Тобто це завдання дозволяє навчитися повністю опрацьовувати дроби, виконуючи всі потрібні з ними дії.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.15
Приклади на всі дії з дробами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися