Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Рівняння — специфічний формат математичних вправ, що дещо подібний до звичайних прикладів, у яких потрібно знаходити невідомі елементи на кшталт невідомих множників або доданків. Але в рівняннях невідомий компонент зображується у вигляді букви, крім того, рівняння досить великі, тому невідомий елемент може бути множником і, скажімо, від’ємником водночас.

У процесі виконання цього завдання дитина не просто розв’язуватиме рівняння, а відстежуватиме шлях знаходження невідомого буквеного елемента. Перед учнем міститься рівняння без одного із математичних символів, що означають дію. Під ним — увесь хід його розв’язку, окрім знаходження останнього невідомого елемента. Тобто в кожному рядку наступна за послідовністю дія, яка потрібна для знаходження «х». Вивчивши цю схему, дитина вставляє потрібний знак у саме рівняння, після чого переходить до останніх рядків і виконує ту дію, що описана там, обчислюючи «х» і вписуючи в каркас цього дробу відповідне число.

Це завдання надає практику у роботі з рівняннями, що містять дроби.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.18
Рівняння з дробами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися