Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Опрацювання десяткових чисел є важливим із практичної точки зору, адже іноді дійсно потрібно в житті множити та ділити ці математичні величини. Один із найбільш актуальних способів застосування цих знань — економія при виборі ціни на ті чи інші покупки. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься вибирати продукти з найменшою ціною.

Перед учнем міститься зображення магазину, на якому на різних поличках розташувалися приклади з десятковими числами. Вирази містять дію ділення. Дитина має пам’ятати, що актуальність цього завдання пояснюється тим, що ціни здебільшого і є десятковими числами, наприклад, «34,9 гривні» означає «34 гривні та 90 копійко», адже в одній гривні копійок усього завжди сто.

Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає в тому, щоби допомогти персонажу, якого зображують поряд із прилавком, зекономити та зробити правильний вибір ціни. Для цього дитина розв’язує кожен вираз та вибирає той, що має найменшу частку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.31
Рушаймо робити покупки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися