Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Під час виконання попереднього завдання дитина вчилася швидко та точно порівнювати математичні приклади з дією ділення та десятковими числами в якості дільників та ділених. Ця вправа робить наступний крок в оволодінні цією темою і пропонує дитині нвчитися використовуати порівняння як критерій відбору.

Перед учнем міститься зображення двох робочих зон, які відповідають певним критеріям, що пов’язані з порівнянням. Наприклад, перша робоча зона має містити вирази, які менші, ніж число «4,66», а друга робоча зона має містити числа, які більші, ніж «5,99». Поряд ними — набір математичних прикладів, тобто дитині треба порівнювати не просто поодинокі числа, а результати цілих виразів. Прикладів кілька, і складність цього завдання полягає в тому, що серед них є як вирази з дією ділення, так і приклади зі множенням.

Тому дитині необхідно особливо концентруватися на кожному прикладі, щоб перемістити його туди, куди потрібно. Цікаво те, якими різними можуть бути приклади, що підходять під названий критерій.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.29
Сортуємо приклади за умовою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися