Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Вивчаючи будь-яку тему, дитина рухається від простих основ до все більш і більш складного матеріалу. Це завдання підсумовує всі знання з теми рівнянь. Учню пропонується працювати із системами лінійних рівнянь, тобто наборами, що складаються з двох і більше виразів, які задовольняються одночасно.

Хоча корінь, виражений тою чи іншою літерою, здебільшого залишається певним числом лише в рамках одного рівняння, у системі це не так — якщо в першому рівнянні «х=90», то й у другому він буде дорівнювати тому ж числу. Це дозволяє встановити зв’язок між рівняннями та використовувати корінь одного для пошуку кореня іншого. Перед дитиною міститься пара лінійних рівнянь, об’єднаних у систему. Школяр, знаючи про зазначену особливість систем, розв’язує перше, яке є більш простим, а потім використовує його корінь як елемент другого для знаходження іншого невідомого.

Виконання цього завдання дасть дитині досвід у роботі з цілим набором взаємопов’язаних рівнянь, що остаточно закріпить вміння знаходити корені в таких виразах і водночас познайомить із головними особливостями систем лінійних рівнянь.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.8
Система лінійних рівнянь
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися