Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа відкриває низку завдань, які присвячені виразам, що містять різноманітні дії, а також дозволяють у рамках одного рівня опрацювати відразу кілька тем, наприклад, множення та ступені або додавання та ділення тощо.

Учень на кожному етапі бачить таблицю, де є буквений елемент. Скільки б літер не було, у межах одного виразу одна й та сама буква може мати лише одне значення. Перший рядок — значення літери для різних стовпчиків. Другий рядок — вираз. Він може бути пов’язаним із формулою скороченого множення. Дитина замінює літеру на відповідне для свого стовпчика число, після чого виконує всі обчислення в цьому прикладі. Далі дитина вносить результат виразу у відповідну клітинку у кожен стовпчик.

Виконання цього завдання є корисним для розвитку вміння орієнтуватися в прикладах, оскільки розвиває пам’ять і концентрацію, бо для кожного стовпчика вираз інший, і всі всі дії треба виконувати подумки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.2
Таблиця значень виразу з одною змінною
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися