Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Коли дитина отримує певний практичний досвід використання формул скороченого множення, розташування чисел та інших елементів, які підходять для них, стає досить легко запам’ятати. У таком випадку навіть звичайні приклади множення цілком можливо представити як формулу скороченого множення, що й буде робити дитина в процесі виконання цього завдання. Тобто школяр, наприклад, представлятиме звичайну пару множників як квадрат різниці тощо.

Завдяки цьому учень може знайти закономірності у зв’язках між числами та навчитися використовувати формули скороченого множення більш впевнено. Перед дитиною міститься звичайний приклад, який потрібно представити як уже готовий, тобто скорочений варіант однієї з формул. Учень уявляє, що вираз, який йому надається, є вже готовим результатом використання такої формули. Залишається лише вставити відповідні числа в каркас її первинного вигляду, що міститься після знаку рівності.

Для цього може знадобитися вміння знаходити квадратний корінь від числа.

Це завдання водночас надає практику у застосуванні формул скороченого множення і дозволяє потренуватися у виконанні різних математичних дій у великих виразах.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.16
Відновлюємо розв'язок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися