Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Для ефективної роботи з числовими виразами необхідна практика. Тобто учню просто слід стикатися з новими й новими випадками коротких і довгих виразів, що містять дроби, цілі числа, дії додавання, віднімання, множення та ділення. І ця вправа надає таку практику.

На кожному етапі дитина бачить цілий набір математичних виразів, що містять буквений компонент. Ці літери подаються як окремий елемент, наприклад, «a+b». Поряд із робочою зоною є персонаж, що надає підказку — він дає дитині зрозуміти, чому дорівнює цей невідомий. Залишається лише підставити замість літер вказане число або числа, щоб виконати дії в кожному з виразів. З іншого боку від знаку рівності вже подані відповіді, але вони розташовані в хаотичному порядку. Школяр виконує обчислення для кожного виразу по черзі, знаходить серед варіантів правильний для нього й переносить у відповідне поле.

Ця вправа надає дитині практичний досвід у розв’язанні великої кількості виразів із коефіцієнтами та змінними, значення яких є відомим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.11
Встановлення відповідності
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися