Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

За допомогою задач можна закріпити знання будь-якого матеріалу, присвяченого математиці. Набір задач з якими дитина матиме справу в цій вправі, присвячений множенню та діленню дробів.

Дитина читає цю задачу і знаходить там дроби, розуміючи зв’язок між ними. Тобто в самому сюжеті не розповідається про те, що дитина має перемножити числа – чи розділити одне на інше. Це має зрозуміти сам школяр. Виконати потрібну дію дитина має також подумки. Під задачею є кілька варіантів відповіді. Між собою ці варіанти досить істотно відрізняються, наприклад, у них різні знаменники, тож дитина, аналізуючи їх, розуміє, яким приблизно має бути знаменник відповіді в задачі. Виконавши множення, необхідно скоротити дробову частину настільки, наскільки це можливо.

Дитина вибирає той, який є правильним, після чого переходить на новий етап до іншої задачі. Їхнє різноманіття демонструє різноманіття ситуацій, для з’ясування яких необхідні знання теми множення та ділення дробів.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.13
Задачі на множення і ділення дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися