Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Замість того, щоб подати дитині кілька прикладів, що просто розташовані поряд, ця вправа використовує табличний формат подачі інформації, що не лише зручно для її структурування, а й також робить завдання більш цікавим для виконання дитиною.

Перед учнем міститься таблиця з дробами. Перші два верхні рядки — це дроби, які є частиною прикладу. Третій рядок містить буквену формулу, що означає результат самого прикладу — додавання або віднімання. Таблиця є неповною. Якщо в одному стовпчику бракує числа «х», а формула прикладу «х+у», то від суми цих чисел треба відняти відомий дріб, щоб знайти «х» і вписати його в порожню клітинку. А якщо формула виглядає «х-у», то третій дріб треба сприймати як різницю при відніманні в цьому стовпчику другого дробу від першого. На новий етап до інших дробів та іншої формули дитина проходить, коли заповнить усі порожні клітинки в таблиці.

Учень має зрозуміти, що кожен стовпчик — це окремий приклад, і сприймати його слід відповідно до формули, що подається в останньому рядку. Це покращує навички роботи з буквеними виразами у таблицях.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.1
Заповнюємо таблицю
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися