Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Коли дитина працює з виразом, що містить кілька елементів, які не вийде скоротити, необхідно навчитися правильно сприймати його структурні частини.

Наприклад, у виразі є кілька буквених елементів, і не вдасться обчислити, чому вони дорівнюють, але відомо, чому дорівнює сам вираз. Дитина може сприймати не просто як щось невідоме окрему літеру, а цілу структурну частину прикладу. Скажімо, якщо вираз «3ab=12», а треба дізнатися, чому дорівнює «4ab», то дитина сприймає обидві змінні як один цілісний невідомий елемент, як умовний «х», хоча складається він із двох літер. Тоді відомо, що «ab=4», а відтак, якщо помножити ці літери на четвірку, то результатом буде число «16». Перед дитиною на кожному етапі міститься вираз, де остаточний результат подається, а от конкретне тлумачення змінних — ні.

Дитина обчислює, чому дорівнюють усі вони разом, сприймаючи їх як один невідомий компонент. Не важливо, якими літерами представлені змінні, а от знак перед коефіцієнтом та його величина мають значення, що розуміє дитина завдяки цьому завданню.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.9
Змінюємо вираз
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися