Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Відсоток — це частина цілого, де за ціле приймається 100 %, про що б не йшла мова. Тоді 50 % є половиною, і відповідно 50 % від 12 000 буде 6000, а від одиниці — десятковий дріб 0,5.

Тож відсотки можна зобразити як дріб від числа, де знаменник — число 100, а чисельник — величина відсотків. Наприклад, якщо йдеться про ті ж 50 %, то їх можна перевести спочатку у звичайний дріб із числом 50 у чисельнику й сотнею в знаменнику, а потім скоротити до однієї другої. Усе, що залишається зробити після цього, — це помножити опрацьоване число на величину, яка є результатом цих обчислень. Перед дитиною міститься кілька варіантів мішаних чисел. Над ними — формулювання завдання, де вказується як початкове число, так і відсоток, який потрібно знайти від нього. Дитина подумки виконує всі перетворення з відсотками, після чого множить дріб, який вийшов у результаті цих обчислень, на початкове число. А далі залишається лише вибрати потрібний варіант.

Виконання цього завдання надає практику у роботі з відсотками.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.19
Знаходимо відсотки від мішаного числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися